Marzec 2014. Szkolenia w ODRach

11 marca 2014

Integrowana Ochrona Rzepaku duże szkolenie dla rolników z kujawsko-pomorskiego. Organizatorem ponownie był Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. W ramach tego forum w krótkim wykładzie przedstawiono zalety nawożenia siarką jako pierwsze narzędzie w budowaniu odporności roślin na choroby wraz z prezentacją oferty nawozu siarkowo – wapniowego AgroSupra S.

19 marca 2014

Szkolenie dla rolników powiatu Stargardzkiego w ramach zebrania Powiatowej Rady Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej. W planie obrad swoje miejsce znalazło szkolenie na temat „Rola siarki w Integrowanej Ochronie Roślin” wraz z omówieniem zalet nawozu AgroSupra S.

20 marca 2014

Szkolenie zorganizowane przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa w Bobolicach. Pierwsze wystąpienie miła Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa wskazując na zmiany w dopłatach na rok 2014. Następnie odbyła się prezentacja nawozu siarkowo-wapniowego AgroSupra S w ramach której zwrócono uwagę na niekorzystne zjawiska związane z zakwaszeniem gleby z działaniem toksycznego glinu i możliwością zapobiegania tym skutkom stosując siarczan wapnia pod postacią nawozu AgroSupra S.

21 marca 2014

W Czarnkowie w województwie wielkopolskim odbyło się spotkanie Wielkopolskiej Izby Rolniczej z przedstawicielami powiatu trzcinecko-czarnieckiego. Obok tematów organizacyjnych związanych z działalnością Izby Rolniczej odbyła się prezentacja nawozu siarkowo- wapniowego AgroSupra S. W ramach wykładu omówiono m. in. ważną rolę siarki w nawożeniu, jej współdziałanie z azotem w kształtowaniu wielkości i jakości plonów roślin uprawnych, jak również w ochronie fitosanitarnej upraw.

Share

Luty 2014. Szkolenia w ODRach.

Targi Rolne 2014